Vše o nákupu

Připravili jsme pro Vás užitečné informace i zajímavé tipy, které se Vám mohou hodit při nákupu v našem internetovém obchodě. Stejně tak se na této stránce můžete dočíst o výhodách, která na Vás čekají v našich prodejnách.

O nákupu

Nejdůležitější informace o možnostech dopravy a platby a také návod k samotnému nákupu.

Po objednávce

Potřebujete-li poradit ohledně situací, které mohou nastat až po realizaci objednávky, projděte si následující kategorie.

Výhody nákupu

 • Vracíme 5 % zpět ze všech nákupů v Euronics!

  Nakupujte s kartou Euronics v kamenných prodejnách i v e-shopu Euronics. Na konci každého měsíce vaše nákupy sečteme a 5 % z nich vám vrátíme zpět na úvěrový účet karty Euronics. Podrobnosti uvidíte v měsíčním výpisu z úvěrového účtu. Za kalendářní rok tak můžete z nákupů v Euronics získat zpět až 5 000 Kč.

 • Individuální cenová nabídka

  Chcete si vybavit domácnost novými spotřebiči za zvýhodněnou cenu? Oslovte nás! Vyslyšíme vaše potřeby a zdarma vám vytvoříme nabídku přesně na míru.

 • Záruka stejných cen

  Vadí vám, že se v kamenných prodejnách setkáváte s cenami vyššími než na internetu? S námi se vám to nestane! V pohodlí domova či kanceláře si vyberte zboží, které potřebujete a vydejte se na prodejnu. Zaručujeme vám, že cena vybraného produktu zůstane stejná!

 • Osobní odběr na prodejnách

  Nechce se vám čekat na pošťáka? Vadí vám fronty u přepážek? Máme pro vás řešení! Objednejte si v našem e-Shopu zboží za internetové ceny a jako způsob dopravy zvolte osobní odběr na některé z desítek prodejen EURONICS v rámci celé ČR!

 • Tradice od roku 1999

  Historie sítě EURONICS se začala psát již v roce 1999. Během 20 let se stala jednou z nejvýznamnějších síty elektroprodejen v ČR. Díky zázemí těchto kamenných prodejen patří i náš internetový obchod k nejdůvěryhodnějším prodejcům elektroniky v České republice.

 • Zákaznické centrum

  Operátoři našeho zákaznického centra jsou připraveni plně se věnovat pouze vašim potřebám a přáním. V případě potíží vám ochotně poradí, jak postupovat v případě reklamace, či kde najdete nejbližší autorizovaný servis. Po telefonu s vámi také vyřídí nákup na splátky.

 • Nákup na splátky

  Nedostává se vám finanční hotovosti, ale potřebovali byste nutně novou pračku, ledničku nebo jiný spotřebič? Využijte možnosti nakoupit v našem internetovém obchodě na splátky a hoďte starosti za hlavu. Pro Vaše pohodlí a možnost volby jsme připravili různé možnosti financování.

 • Záruka vrácení peněz

  Objednali jste si zboží v našem obchodě, přišlo Vám domů a zjistili jste, že nesplňuje Vaše představy? Pak nám ho do 14 dnů od chvíle, kdy jste balíček převzali, vraťte a dostanete zpět kupní cenu zboží i náklady spojené s dopravou..

 • Zázemí široké sítě prodejen

  Navštívit nás můžete v desítkách kamenných prodejen napříč celou Českou republikou. Náš vyškolený personál vám ochotně poradí s jakýmkoliv problémem a pomůže vám vybrat spotřebič, který bude plně odpovídat vašim požadavkům.

Naše prodejny

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz