Vybíráte čističku vzduchu? Pomůžeme vám vybrat tu pravou!Různé druhy alergií, únava, problémy s dýcháním, suchý kašel – na vše existuje jedno řešení v podobě čističky vzduchu. Vybrat tu pravou přímo do vašeho domu ale není tak jednoduché, jelikož máte na výběr různé typy filtrace. Každý filtr má na starosti něco jiného a kvalitní čističky vzduchu využívají kombinaci několika filtrů najednou.  Záleží tedy na tom, jestli se potřebujete zbavit přímo alergenů, cigaretového kouře, prachu nebo třeba plísní. Neméně důležitý je také objem místnosti, ve které plánujete čističku používat. Chcete se dozvědět víc a dosáhnout maximálního efektu? Přečtěte si náš článek Jak vybrat čističku vzduchu.

Jeden tip vám ale dáme hned. Minimalistická a elegantní čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-404DG je určená pro místnosti o rozloze 37–92 m². Filtraci provádí pomocí 5 fází, filtr zachytává částice od 0,1 µm, ale neničí je. Měří kvalitu vzduchu a podle ní upravuje čištění.

Je vhodná pro alergiky, antibakteriální látky a filtr neutralizují 99,9 % bakterií. A když budete připravovat něco dobrého, přístroj bude reagovat i na běžné plyny a pachy vznikající při vaření. Noční režim je tak tichý, že vás o příjemné sny zaručeně nepřipraví. A co ovládání? K dispozici je vám elektronický displej nebo dálkové ovládání s Wi-Fi.

Netrapte se s viry a bakteriemi, dopřejte si zdravější prostředí právě teď!


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz