Vychutnejte si jaro s novou Inspirací!

Čtvrt roku uběhlo jako voda a další číslo Inspirace je opět tady! A jak jinak než s chutí a vůní jara. Vykročte do dalších měsíců zvesela a plni motivace prožít je aktivně a s nejmodernějšími technologiemi. Jaro je tím pravým obdobím, kdy začít!

Pojďte se s námi vrhnout na energií nabitý jarní (re)start. Vstupte do světa zdravého životního stylu a samozřejmě také aktuálních elektro novinek, které na jaře zazáří na trhu. Dozvíte se, jak se dostat do formy, jak doplnit tělu vitamíny a nechybí ani tradiční recepty na skvělá a lehká jídla. Společně vpustíme jarní průvan do našich šatníků, řekneme si, jak správně pečovat o jednotlivé kousky oblečení a dopřejeme si nefalšovanou dámskou jízdu v podobě domácího kosmetického salonu.

Speciálně pro naše čtenářky jsme osobně testovali celou paletu produktů vlasové péče, od fénů přes žehličky až po kulmy. Jak to dopadlo a které stojí za to mít doma? To se dozvíte uvnitř. ;-)

V rozhovoru se můžete těšit na přední českou cvičitelku, Hanku Kynychovou, která nám prozradí, jak zvládá skloubit všechny své aktivity s rodinným životem. A Pavel Kortan, uznávaný vizážista českých celebrit, nám předvede, jak na dokonalý make-up a vlasový styling.

Nenechte si ujít tipy na nákup ani katalog novinek, který vám nabídne špičkové pomocníky do domácnosti i pro váš každodenní život. A samozřejmě nesmí chybět vaše dopisy čtenářů a otázky na elektrospecialisty.

Začtěte se do nového čísla a nastartujte s jarem své tělo i mysl. Přejeme vám příjemné počteníčko.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz