Vykouzlete si s Rowentou neodolatelný účes!

Máte neposedné kadeře? Toužíte po objemném účesu, ale vaše vlasy jsou zplihlé a nedrží tvar? Vyzkoušejte exkluzivní novinku od Rowenty – Volum Respectissim. Jde o jedinečný přístroj, který funguje obdobně jako horkovzdušný kartáč. Dlouhým i krátkým vlasům dodá objem, který vydrží od rána až do večera. A stačí vám k tomu pouhých 10 minut!


Báječný vzhled během pár minut!

Je vcelku jedno, jestli se zrovna chystáte na důležitou pracovní schůzi nebo na ples do národní opery. S Rowentou Volum Respectissim docílíte krásného večerního účesu i decentní každodenní vizáže, kterým nechybí objem od kořínků až po konečky. Vlasy se upravují v suchém stavu, nemusíte tak ztrácet čas jejich umýváním. Postup pro vytvoření objemu je navíc tak jednoduchý, že k úpravě budete potřebovat jen pár minut.

Volumizér Rowenta Volum Respectissim je navíc vybaven technologiemi, díky kterým je ve všech směrech šetrný k vašim vlasům. Nemusíte se tak obávat o jejich kvalitu. Patentovaný rotační váleček dosahuje maximální teploty 170 °C, díky čemuž nedochází ke zbytečnému zatěžování a poškozování vlasů. Tato teplota však bohatě stačí k tomu, aby vytvořený objem vydržel po celý den.

Jistě vás potěší i fakt, že kulma Rowenta Volum Respectissim je vybavena generátorem iontů. Ty zanechají vaše vlasy lesklé a příjemně hebké. Navíc se díky iontům snižuje elektrizace – vlasy tak nepoletují a lépe se upravují. Zapomeňte na zplihlé vlasy i tuny kosmetických produktů, které vám kýžený objem pouze slibují. Vsaďte na profesionální přístroj, který se o změnu postará sám!

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz