Whirlpool

Společnost Whirlpool byla založena začátkem minulého století, konkrétně 11. 11. 1911 v Michiganu, společníky Lou a Emory Uptonovými. V prvotní fázi svého rozvoj se korporace zaměřila především na výrobu elektrických praček se ždímačkami a možná právě symbolických šest jedniček v datu vzniku, společně s pilným úsilím společnosti, přispělo k tomu, že dnes můžeme společnost Whirlpool označit jako jedničku na trhu s bílou technikou.

V roce 1989 se rozběhla koncepce Whirlpool Europe neboli společný podnik, který měl firmě dopomoci k expanzi na evropské trhy (v témže roce získává korporace do portfolia další značky jako Philips, Ignis, apod.). Od toho se odvíjel také vstup Whirlpoolu na tehdejší československý trh. Konkrétně vznikl závod Whirlpool Tatramat v Popradu, který se v dnešní době řadí mezi 10 nejvýkonnějších závodů celého koncernu. Po rozdělení Československa získává také území České republiky své vlastní zastoupení v Praze.

Společnost Whirlpool se ztotožňuje s mottem „Sensing the Difference“ (Poznáte rozdíl) a různé produktové skupiny a nové technologie jsou prezentovány pohádkovými postavami víl. Samotné produkty společnosti v sobě ukrývají nejen inteligentní a energeticky úsporné spotřebiče, ale jsou zároveň obrazem nejnovější technologie a designu. Každodenní práci Whirlpool usnadňuje zejména prostřednictvím špičkových praček, chladniček, myček či mikrovlnných trub. Setkat se ale s touto značkou můžete prakticky kdekoliv, kde je potřeba mýt nádobí, uchovávat či vařit a péct potraviny nebo pečovat o prádlo.

Společnost Whirlpool si zároveň uvědomuje důležitost ochrany životního prostředí a potřebu úspory energií, a proto rozvíjí technologii šestého smyslu. Ta zabezpečuje, že každý nový výrobek v průběhu svého chodu inteligentně monitoruje své chování a přizpůsobuje se ideálním podmínkám a dosažení dokonalého výsledku.
Aktivity společnosti se rozvíjejí i na poli charity, na území České republiky se jedná zejména o spolupráci s nadačním fondem Kapka naděje, ale stejně tak můžeme tuto značku najít třeba i v oblasti sportu. V listopadu roku 2011 završil Whirlpool Corporation sté výročí svého fungování.

Recenze Whirlpool

  • Mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 109 Designově velmi povedená a svými rozměry sympatická mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 109 se hodí do malých kuchyní, a proto jsem bylvelice rád, že mi byla zapůjčena pro otestování. Vybavení grilem, Crisp talířem, nádobím pro vaření v páře a speciálními programy sešestým smyslem napovídá o možnostech, které můžeme využít.
    11.09.2012 10:43:46

Další recenze

Novinky Whirlpool

  • Whirlpool nabízí bonus až 1 000 Kč V tomto roce je to přesně 20 let od chvíle, kdy společnost Whirlpool vstoupila se svými domácími spotřebiči na území České republiky. A v rámci tohoto výročí se rozhodla odměnit všechny své zákazníky - při nákupu vybraných spotřebičů mohou získat část svých peněz zpět (tzv. cashback).
    20.02.2013
  • Značka Whirlpool na Karlovském gastrofestivalu Ve Velkých Karlovicích se bude 5. - 7. 10. konat Karlovský gastrofestival: svátek všech gurmánů i milovníků moderních trendů v gastronomii. Není tedy náhodou, že se ho účastní také značka Whirlpool, která vám mimo jiné nabídne také atraktivní bonus na slevu 500 Kč na nákup v prodejnách EURONICS.
    03.10.2012

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz