Zasadit, pečovat a sklidit - vypěstujte si vlastní espresso

Ze stromu rovnou do šálku

Jednoduše si vyzvedněte balíček s kávovými semínky na kterékoliv prodejně Euronics a vypěstujte si vlastní espresso podle návodu na stránkách www.tajemstvikavovaru.cz. Navíc se můžete zapojit do soutěže o nákup výrobků De’Longhi v hodnotě 50 000 Kč nebo každý týden soutěžit o zásobu kávy na celý rok a prémiové skleničky De’Longhi.

Připravte se na novinku na trhu - PrimaDonna Class

Jak chutnají vaše nejoblíbenější momenty?

Kdo říká, že úžasné věci se nemohou stát přímo u Vás doma? Díky kávovaru PrimaDonna Class se Váš domov stane místem nezapomenutelných okamžiků spojených s vynikající chutí a vřelými pocity. Plnoautomatické kávovary De’Longhi nabízejí vrcholný zážitek z kávy v podobě dokonalého italského espressa v pohodlí vašeho domova.

Všechny vaše oblíbené nápoje, ať už jde o autentické ristretto, nebo lahodné cappuccino, jsou podávány ve výjimečném standardu jako od skutečného baristy. Exkluzivní systém LatteCrema připraví hustou, mléčnou pěnu se sametově hladkou strukturou, jakou jste nikdy předtím neochutnali. Velký displej s černým pozadím zajistí dokonalou viditelnost obrazovky během používání, zatímco si vybíráte nápoj připravený stisknutím jediného tlačítka.

S aplikací De’Longhi Coffee Link je možné kávovar PrimaDonna Class snadno naprogramovat. Aplikace Vám navíc umožní vytvořit vlastní recept od samého začátku a poté si ho uložit až pro šest různých nápojů. Vyberte si množství kávy a mléka, zvolte preferované aroma a vychutnejte si výsledný nápoj.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz