Zázemí široké sítě prodejen

V prodejnách EURONICS a na výdejních místech na prodejnách DATART vám zajistíme pohodlný nákup, kvalitní servis a širokou škálu služeb:

 • GARANCE NEJLEPŠÍ CENY

Rozhodujícím faktorem při nákupu je bezpochyby nejlepší cena. Proto, když
u nás nakoupíte zboží a následně zjistíte, že jej konkurence provozující maloobchodní - kamenné prodejny, nezařazená v síti elektro prodejců EURONICS, nabízí za cenu nižší, rozdíl v ceně Vám zpětně vyplatíme. Při splnění podmínek bude Vaše žádost vyřízena do 10 pracovních dnů.

 • NEJVÝHODNEJŠÍ SPLÁTKY 

Již nemusíte řešit nedostatek finančních prostředků na pořízení vytouženého spotřebiče. Nabízíme Vám možnost nákupu na splátky prostřednictvím několika výhodných produktu, ze kterých si můžete vybrat ideální způsob placení dle Vašich možností.

 • DOPRAVA, ZÁKLADNÍ INSTALACE, EKOLOGICKÁ LIKVIDACE

Přinášíme Vám kompletní servis včetně dopravy do místa Vašeho
určení, zapojení na místě a ekologickou likvidaci starého výrobku.
Stačí si na prodejně dohodnout vhodný termín dopravy a o ostatní
se již postaráme my.

Spotřebič vyneseme do patra, postavíme na místo jeho užívání a pomůžeme s jeho základní instalací. Na požádání Vám odvezeme starý spotřebič, který již dosloužil, a následně se postaráme o jeho ekologickou likvidaci.

 

 • POJIŠTĚNÍ PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY

Nové spotřebiče si pořizujeme s tím, že vydrží mnohem déle než jen 2 roky, po které jsou chráněny zákonnou zárukou. Prodlužte si ochrannou dobu až na 5 let a získejte tak jistotu, že nebudete mít zbytečné náklady na opravy navíc. Více o službě naleznete zde

 

 • POJIŠTENÍ NAHODILÉHO POŠKOZENÍ 

Nezahrávejte si a pojistěte nové zařízení rovnou při nákupu. S Pojištěním nahodilého poškození a odcizení získáte jistotu už za pár korun na den. Kryjeme i pokud přístroj vypadne z ruky a rozbije se nebo ho nechtěně utopíte ve vaně. Více o službě naleznete zde • ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Samozřejmostí pro nás je odborné vyškolený personál připravený vždy
poradit a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího produktu pro Vás. Máte
tak jistotu, že za své peníze získáte nejen produkt dle svého přání a potřeb,
ale také garanci špičkových služeb a profesionálního přístupu.

Naším cílem je dlouhodobě pozitivní vztah se zákazníkem založený na spokojenosti
nejen s úrovní cen, ale i s doprovodnými službami.

 

 • GARANCE NEJLEPŠÍ OBSLUHY

  Dali jsme si ten nejvyšší možný cíl – poskytovat našim zákazníkům v prodejnách sítě EURONICS a DATART dokonalý zákaznický servis. A co si pod tím představujeme? Zejména kvalitní obsluhu, spokojené zákazníky a osobní služby, které odpovídají jejich potřebám.

  Záleží nám na Vás, proto Vám garantujeme: příjemné přivítání na prodejně, zjištění Vašich potřeb a přání, individuální nákupní řešení, možnosti financování Vašeho nákupu, zajištění dopravy, profesionální a vstřícný přístup po celou dobu Vaší návštěvy.

  Pokud jste navštívili některou z našich prodejen, podělte se prosím s námi o Vaši zkušenost (vyplněním krátkého dotazníku zde).

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz