Získejte až 1 000 Kč zpět s kartou Euronics


Plaťte v našich prodejnách kartou Euronics, ušetříte 10 % z ceny!

Přijďte si od 11. do 25. 7. 2018 do kterékoliv naší prodejny pro kartu Euronics. Nejen, že díky ní při placení nepotřebujete hotovost, ale navíc získáte slevu 10 % na váš první nákup. Využijte této akční nabídky! Maximální sleva, které můžete s kartou dosáhnout, je až 1 000 Kč.

Jak to funguje?

  • akce platí na nákup zboží od 1 000 Kč v kamenných prodejnách Euronics
  • výše slevy je až 1 000 Kč za daný kalendářní měsíc
  • sleva platí při prvním nákupu s kartou Euronics
  • finanční částka odpovídající slevě bude připsána na úvěrovém účtu ke kartě Euronics, a to v následujícím měsíci ode dne nákupu.

Zkrátka ale nepřijdete ani při dalších nákupech. Stačí kartou Euronics platit kdykoliv v kamenných prodejnách a my vám vrátíme 5 % ze všech nákupů zpět. Za kalendářní rok tak můžete získat zpět až 5 000 KčVíce informací zde.

Jaké další výhody získáte?

  • Bezkontaktní platební nálepky zdarma pro ještě rychlejší platby.
  • Bezúročné období až 55 dní. Můžete tak nakoupit zcela bez úroků, stačí jen nákupy z předešlého měsíce uhradit do 25. dne v následujícím měsíci.
  • NONSTOP přístup k úvěrovému účtu v internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci Hello bank!
  • Bezpečné nákupy v online v prostředí 3 D Secure.
  • Odměny za čerpání: až 5 000 Kč ročně za platby v síti Euronics a až 6 000 Kč ročně za všechny platby s aktivovanou odměnou za nákupy od Hello bank! Celkem tedy můžete s kartou Euronics ušetřit až 11 000 Kč za rok!


Nově jsou všechny karty Hello bank! automaticky zapojeny do programu MasterCard® Priceless Specials. I s kartou Euronics tak získáte peníze zpět z každé platby kartou u vybraných partnerů po celé ČR, a to ve výši až 15 % z hodnoty nákupu! Zahrnutí do programu je zcela zdarma, prostě jen nakupujete a každých naspořených 100 Kč Vám bude vždy automaticky zasláno zpět na úvěrový účet Vaší karty. Seznam obchodních partnerů najdete na www.specials.cz.

Reprezentativní příklad. Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Zastavte se v kterékoliv z našich prodejen a požádejte o svoji kartu Euronics ještě dnes. Do 14 dní po prvním nákupu vám bude karta zaslána poštou. Za její vyřízení nic neplatíte.


Akce platí od
11. do 25. 7. 2018

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz