Způsoby dopravy

Vyberte způsob dopravy, o kterém byste se rádi dozvěděli více informací:


Osobní odběr na prodejnách

Nechce se vám čekat na pošťáka? Vadí vám fronty u přepážek? Máme pro vás řešení! Objednejte si v našem e-shopu zboží za internetové ceny a jako způsob dopravy zvolte osobní odběr na prodejně Euronics. Vaši zásilku dopravíme do místa, které si sami vyberete a na vás zůstane jen vyzvednout si ji v takovém čase, který vyhovuje právě vám! Více se dozvíte ZDE.Euronics komfort


Služba Euronics komfort nabízí svým zákazníkům dopravu do domu, bytu, nebo kanceláře a to vždy v předem dohodnutý čas. Využijete-li pro přepravu zásilky služeb této společnosti, můžete si být jisti, že budete včas a správně informováni o každém jejím pohybu.

Doručení prostřednictvím Komfortní dopravy můžete zvolit pro všechny velké spotřebiče (ledničky, pračky, mrazáky aj.) a televizory od úhlopříčky 32 palců (81 cm). Součástí služby je doručení do bytu až na místo určení a dále lze zvolit z těchto služeb:

 • Základní instalace a zapojení*
 • Odvoz obalového materiálu od výrobku
 • Odvoz výrobku na ekolikvidaci
 • Rozbalit výrobek u zákazníka
 • Volat hodinu předem

Cena Komfortní dopravy je 799 Kč.

*instalace neplatí pro vestavné spotř., sporáky a bojlery, u kterých je potřeba odborná instalaceČeská pošta

Pokud chcete využít pro přepravu zakoupeného zboží služeb České pošty, měli byste vědět, že zásilka musí vážit maximálně 30 kg. Pokud Vaše objednávka tento parametr splňuje, pak si stačí vybrat mezi dvěma variantami doručení - do ruky (do práce, do zaměstnání) nebo na poštu.

S klasickým doručováním zásilek tzv. do ruky se setkal už asi každý. U dveří zazvoní pošťák a předá Vám balíček s Vašim jménem, nebo (pokud doma nejste zastiženi) najdete ve schránce výzvu s oznámením, že si balík můžete vyzvednout na poště. V takovém případě Vás budou pracovníci České pošty informovat navíc ještě sms zprávou nebo emailem.

Česká pošta Vám navíc nabízí možnost změnit si termín nebo způsob doručení. Ve chvíli, kdy budete informováni o tom, že zásilka byla podána, můžete si na adrese www.ceskaposta.cz/zmenadispozice upravit poštu, na kterou má balík přijít. Pokus o doručení můžete posunout o jeden pracovní den, nebo si sami rozhodnete, že si dodávku vyzvednete přímo na poště bez předchozího pokusu o doručení (tzv. Balík na poštu).

Cena služby: 89,- Kč + případné doběrečné 39,- Kč.

Služba balík na poštu Vám umožňuje svobodně si rozhodnout, kdy a kde si Váš balík vyzvednete. Sami si totiž určíte, na kterou z 2 600 pošt Vám zásilka bude doručena a následně si ji vyzvednete v pro Vás přijatelném termínu.

Česká pošta garantuje doručení již v den následující po podání zásilky (to ale musí být uskutečněno do 15.00). Navíc dostanete elektronické potvrzení (SMS nebo e-mail) s informací, že balík je připraven k vyzvednutí (papírové oznámení u této služby nečekejte).

Cena služby: 89,- Kč + případné doběrečné 39,- Kč.

V obou případech může být udaná cena balíku (pojištěná hodnota) až 50 000 Kč v základní ceně služby.

Kontakt: Zákaznická linka České pošty: 840 111 244, //www.ceskaposta.cz/.DPD Private - doručování balíků

Společnost DPD zajišťuje expresní převoz zásilek nejen na území České republiky, ale i ve více než čtyřiceti zemích světa. Díky svým dlouholetým zkušenostem, 2 milionům přepravených zásilek denně i doplňkovým službám, které nabízí svým zákazníkům, se řadí mezi nejvýznamnější dopravní společnosti u nás.

Základní služby nabízené společností DPD:

 • zásilka Vám bude doručena do druhého pracovního dne, kdekoliv po ČR
 • nebudete-li zastiženi, pokus o doručení může být opakován až třikrát
 • zboží můžete pojistit až do výše 50.000 Kč, může přitom vážit max 30 kg
 • každý pohyb zásilky můžete sledovat on-line (www.chcisvujbalik.cz)

Balík služeb navíc v rámci služby DPD Private:

 • den před termínem doručení budete informováni SMS zprávou nebo e-mailem
 • v den doručení obdržíte upřesnění doručovací hodiny (s tříhodinovým rozptylem)
 • pokud Vám termín doručení nevyhovuje, jednoduše jej změníte
 • o každé změně v doručování zásilky budete informováni (změna termínu, neúspěšný pokus o doručení, apod.)
 • v rámci Prahy, Brna a Ostravy Vám může být balík doručen i v rozmezí 17 - 20 hodiny, aj.

Cena služby: 99,- Kč + případné doběrečné 39,- Kč.

Kontakty: Zákaznická linka DPD: 841 700 700, web: www.dpdbalik.czTopTrans

Společnost TopTrans působí na českém a slovenském trhu téměř 20 let. Kromě přepravy menších zásilek (např. z internetového obchodu k zákazníkovi), realizuje dopravu zboží mezi velkosklady a výrobci či přepravu nebezpečných látek podle evropských norem. V rámci České republiky disponuje 25 depy, na Slovensku jich má 6. Řídí se mottem: "Blesk je náš pomalejší brácha".

Základní služby nabízené společností TopTrans:

 • pohyb zásilky můžete sledovat online na www.toptrans.cz a získáte zároveň i kontakt na řidiče, který bude balík doručovat
 • řidič Vás bude cca 1-2 hodiny před doručením balíku kontaktovat
 • není-li zásilka doručena, získáte pomocí SMS zprávy kompletní informaci o tom, proč k jejímu doručení nedošlo (příjemce nezastižen, apod.)

Základní doručovací termín společnosti TopTrans je 24 hodin. Pokud dokončíte objednávku do 14.00 a zboží je skladem, proběhne doručení Vašeho balíku již následující den v termínu od 8.00 - 16.00 (je potřeba zvolit možnost platby hotově, při převzetí).

Společnost TopTrans doručuje zboží pouze PŘED první uzamykatelné dveře. Další doplňkové služby nelze přiobjednat.

Cena služby: 399,- Kč + případné doběrečné 39,- Kč.Index spokojenosti s dopravou

Tento index vyjadřuje míru spokojenosti zákazníka (tzv. Net Promoter Score, NPS) podle jednotlivých způsobů doručení.
Každému zákazníkovi, který u nás vytvořil objednávku a kterého tak můžeme oslovit, dáváme možnost vyjádřit se, zda by nás na základě své zkušenosti s nákupem doporučil svým přátelům a známým.
Tato možnost hodnocení je zákazníkům doručována prostřednictvím e-mailu několik dní po uskutečnění objednávky.

 

Index spokojenosti je vyjádřen v % jako podíl výsledné hodnoty NPS Score k nejvyšší možné dosažitelné hodnotě

((|(% Promoters - % Detractors)| + 100) / 200)*100)


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz