Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

12 měsíců, 12 speciálních soutěží, 215 hodnotných výher

Vážíme si vaší přízně a víme, že bez vás, našich věrných a spokojených zákazníků, by naše práce neměla smysl. Proto vám na oplátku rádi rozdáváme radost, připravujeme nejrůznější soutěže, přidáváme bonusy k nákupům. V průběhu loňského roku jste se tak zapojili do 12 soutěží, ať už o kvalitní flash disky, kávovary, sušičky, o splnění nejoriginálnějšího přání či o druhý nákup zdarma.


Celkem bylo rozdáno 215 hodnotných výher, tisíce bonusových dárků i 3 dobročinné příspěvky.

V únoru jsme byli zamilovaní a 5 párům zpestřili svátek sv. Valentýna romantickou wellness relaxací pro 2 osoby v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.


Březen se stal měsícem splněných snů. Soutěžili jsme o 3 nejoriginálnější přání a jejich autorům „Splnili, co jsme na očích viděli“. Radost jsme tak udělali mamince a jejím dvěma dcerkám, které rády vaří a doma jim ke štěstí chyběl kuchyňský robot.

Druhým šťastným byl Dětský domov Zlín, ve kterém si moc přáli 2 DVD přehrávače, protože jejich staré už dosloužily a děti tak nemohly sledovat pohádky. Naše hvězdičky se do domova vydaly rovnou osobně a kromě DVD přehrávačů předaly jako dárek také odšťavňovač, mixér, koš plný ovoce a voňavé plyšáky. Děti byly nadšené a nás jejich upřímná radost zahřála u srdce.

Třetí přání bylo od tatínka předčasně narozeného děťátka, který se rozhodl pomoci všem maminkám předčasně narozených dětí a zpříjemnit jim jejich pobyt ve zlínské porodnici. Možná jste již slyšeli o projektu Malemimi.cz, který umožňuje rodičům být u svého miminka v prvních chvílích života v inkubátoru. Tento projekt se již začal realizovat a nás těší, že jsme jej mohli podpořit a do vybavení pokoje pro maminky přispět novou chladničkou, mikrovlnkou, televizí, kávovarem a fénem na vlasy.

 

V létě jsme si při sledování olympijských her vychutnávali soutěž o voňavou kávičku Tassimo a v srpnu jsme již začali vyzvídat, co by vám udělalo největší radost pod stromečkem.

Euronics vám dává víc, někdy dokonce 2x!


V září jsme si ještě zahráli o 4 špičková herní příslušenství Logitech a v listopadu už vypukla kampaň Dáváme vám 2x víc, kterou jste mohli vidět i v televizi nebo slyšet v rádiu. Stačilo u nás nakoupit 2 jakékoliv výrobky, svůj nákup registrovat a každý den až do Vánoc jsme vybírali jednoho z vás, kdo získal hodnotu svého nákupu zpět. Celkem se tedy zrodilo 54 šťastlivců, kteří si mohli užít svůj druhý nákup zdarma.

 


V prosinci jste pak ještě mohli zkusit štěstí a zapojit se do klání o sušičku AEG nebo napsat recenzi na spotřebič, který máte doma, a vyhrát smoothie mixér Electrolux.

Nejkrásnější svátky roku patří darům na dobročinné účely!

Hlavním obdobím dobrých skutků jsou však samozřejmě Vánoce. Ani v tomto čase naše společnost HP Tronic nelenila a téměř 340 000 korun rozdělila pod vánoční stromeček třem zlínským organizacím - Educo, Handicap a Alzheimercentrum. Šeky předal Daniel Večeřa, generální ředitel společnosti HP Tronic, která je mj. provozovatelem sítě Euronics, e-shopů Kasa.cz a Hej.sk, Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích a vlastní také značku ETA.

Buďte šťastným výhercem příště i vy!

Jak vidíte, rok 2016 byl skutečně pestrý a plný dárků. Věříme, že i letos vaše očekávání nezklameme a že opět přivítáme spousty nadšených a spokojených výherců. Buďte mezi nimi i vy, sledujte webové stránky www.euronics.cz nebo se staňte naším fanouškem na Facebooku. Budete tak mít zaručený přehled o všech novinkách a žádná soutěž vám neunikne. Děkujeme, že jste s námi!

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz