Nové číslo časopisu Inspirace je tu. Naladí vás na zimu.

NALAĎTE SE NA ZIMU. Tak zní název nového zimního čísla časopisu Inspirace. Věříme, že vám u něj nebude běhat mráz po zádech, ale naopak vás v nadcházejících chladných dnech krásně zahřeje.

V tomto čísle jsme se věnovali novinkám na poli elektra, které zaručeně zabaví vás i vaše děti. Nuda tak nebude mít šanci, ani když je venku počasí, že by ani psa nevyhnal a večery jsou dlouhé jako týden před výplatou. Mnoho z nich vám navíc usnadní práci při rutinních domácích povinnostech.

Před Vánoci nesmíme zapomenout na vánoční tipy. Mnoho z vás nám psalo, co by ocenili pod stromečkem. Dali jsme všechna přání dohromady, sečetli hlasy a sestavili žebříček 15 nejočekávanějších dárků letošních Vánoc.

Připraven je samozřejmě tradiční katalog produktů, voňavé recepty a tipy, co na sváteční tabuli. Více jsme se zaměřili na televize, protože právě ta je pro mnohé středobodem domácnosti. Celá rodina se u ní po náročném dni sejde a relaxuje. Připravili jsme pro vás manuál, podle čeho televizi vybírat, jaké novinky a vychytávky vám nabízejí a pár jsme jich pro vás také otestovali.

Tak se alespoň na chvíli zastavte, udělejte si pohodlí a vychutnejte si AKTUÁLNÍ ČÍSLO ČASOPISU INSIRACE <ZDE>


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz