Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nové procesory Intel® Core™ – zážitky 7. generace


Špičkový výkon, delší výdrž

procesory 7. generace Intel® Core bude vaše práce mnohem efektivnější a kreativnější než doposud. Nové procesory zajistí až o 70 % vyšší výkon, než jste byli zvyklí na vašem starém počítači a díky nové paměťové technologii Intel® Optane™ se můžete těšit na opravdu rychlé reakce při práci i zábavě. Vysokorychlostní přenos dat podporuje práci na dvou 4K monitorech současně a nové technologie zjednodušují a urychlují proces nabíjení, takže vás při práci nezaskočí ani vybitá baterie.

Grafika, která ohromí

Dopřejte si ještě větší požitek ze hry i dalších multimédií! S procesorem 7. generace Intel® Core™ zažijete až 3x vyšší grafický výkon a až 9x rychlejší úpravy UHD videí než u 5 let starého počítače. Samozřejmostí je podpora 4K rozlišení na velkých monitorech, díky čemuž si vychutnáte mnohem čistší obraz plný ostrých detailů. Zobrazovací frekvence 60 snímků za sekundu přehraje plynule každé video, a to včetně 360° zobrazení. Vaší kreativitě tak už nic nebrání.

V jednoduchosti je síla

Využijte nové technologie pro ještě jednodušší a intuitivnější ovládání. Přihlášení je nyní mnohem snazší díky funkci rozpoznání obličeje, pomocí dotykového pera urychlíte každý zadaný příkaz a s technologií Intel® Precise Touch budete mít navíc pocit jako byste psali na papír. Hlasové ovládání počítače jako jste zvyklí u telefonu je pak přímo třešničkou na dortu. A pokud máte ve svém počítači instalovaný systém Windows 10, máte vyhráno úplně. Procesory Intel® si s Windows 10 skutečně rozumí, takže můžete využít např. i komunikace pomocí digitální asistentky Cortana*.


Řada Y nebo U – na míru každému zařízení

Který procesor je ten nejlepší? V první řadě je rozhodující, o jaké zařízení se jedná. Zatímco procesorová řada U vyniká prvotřídním výkonem bez kompromisů a je určena pro větší a silnější zařízení, procesory řady Y jsou optimalizovány pro maximální mobilitu u ultratenkých a lehkých zařízení bez chlazení ventilátorem a s nižšími nároky na výkon.Praktické funkce pro každou situaci

Ať už zvolíte jakoukoliv procesorovou řadu, můžete se spolehnout, že s procesorem Intel® získáte vždy hned několik výhod najednou. Obě řady vám zaručí vysokorychlostní přenos dat, bezkonkurenční výkon, bleskové reakce, plynulý přechod mezi programy i jednoduché a rychlé připojení k jiným zařízením. Oceníte perfektní výdrž baterie až 10 hodin a s technologií Intel® Wake on Voice si ovládání pomocí hlasových příkazů jednoduše zamilujete.


Bezpečnost nade vše

Vaše zařízení ochrání integrované zabezpečení, a to od odemknutí účtu až po monitorování softwaru. Díky technologiím Windows Hello* a True Key™ už není potřeba zadávat heslo a s Intel® Authenticate se ke svému účtu přihlásíte pomocí hlasu, obličeje či otisku prstu. Firmy a podnikatelé ocení funkce zálohování a obnovení dat, které pracují i při vypnutém počítači a aplikace USB Blocker zabrání nežádoucímu přístupu k USB zařízení.


Přesvědčte se o kvalitách Intel® Core™ na vlastní kůži

Úpravy fotografií a dokumentů, sledování filmů i běžné každodenní činnosti nebyly dosud tak snadné a rychlé jako nyní. Vsaďte na kvalitu s procesorem 7. generace Intel® Core™ a na stávkující a pomalý počítač už budete jen vzpomínat. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz