Pračka Bosch VarioPerfect: Stisknete tlačítko pro úsporné, nebo rychlé praní?

O každé koruně, co proteče, rozhodnete vy!

Začněme rovnou tím hlavním, co většinu spotřebitelů zajímá, tedy úsporou energie. Ta je s pračkami Bosch VarioPerfect opravdu veliká. Také byste uvítali, kdyby vám proteklo o polovinu méně peněz než při standardním praní? Stačí stisknout tlačítko s funkcí pro úsporu energie EcoPerfect umístěné hned vedle LED displeje. Cyklus praní potrvá sice o něco déle, ale ušetříte až 50 % energie. Můžete dokonce kontrolovat, kolik právě šetříte. Pračky Bosch VarioPerfect jsou totiž většinou vybaveny ukazatelem spotřeby vody a energie. Vyzkoušejte třeba pračku Bosch WAT24460BY, u které můžete spustit také funkce ActiveWater optimalizující spotřebu vody a energie. To vám pak neproteče ani kapka, ani koruna navíc.


Vyžaduje váš životní styl rychlé praní?

Pro ty z vás, kteří nemají příliš času nazbyt, je tady skvělá funkce SpeedPerfect. Najdete ji vedle funkce EcoPerfect, abyste si mohli vybrat, co je pro vás zrovna důležitější. Zda zvolíte úsporu času, nebo úsporu energie. Odborníci z Bosch vytvořili tyto funkce, aby se pračky co nejvíce přizpůsobily vašemu životnímu stylu. Vyberte si ze spousty pracích programů a stiskněte k němu tlačítko SpeedPerfect. Prádlo bude důkladně, avšak mnohem rychleji vyprané. Dokonce až o 65 % než při standardním praní. Navíc díky úspoře času vyperete více várek prádla po sobě a nemusíte se věnovat praní ještě další den. Chcete ušetřit i na ceně pračky, ale aby měla tyto skvělé funkce? Pak zvolte pračku Bosch WLT24440BY. Především je za dobrou cenu a k tomu disponuje těmito praktickými funkcemi jako  EcoPerfect, SpeedPerfect, časová předvolba či voda plus a další. Navíc je tato Němka štíhlá. Její hloubka je pouze 45 cm, a tak se vleze i do malé koupelny. Na pračku v kategorii Slim má také velkou kapacitu. Tato Boschka pojme až 6,5 kg prádla!


Perte v tichosti s pračkou, která nejde slyšet

Nechcete rušit sousedy hlukem při praní? Pračky Bosch VarioPerfect vám s tímto problémem pomohou. Doporučujeme pračku Bosch WAQ28422, která má neuvěřitelně tichý motor EcoSilence Drive se zárukou 10 let.  Už se nemusíte obávat, že na vás někdo přijde kvůli randálu z pračky. Motor EcoSilence Drive, kromě toho, že patří mezi špičky v úspoře a vztahuje se na něj desetiletá záruka, je i nejtišším motorem své třídy. A víte, že hladinu hluku ovlivňuje také zevnějšek pračky? Proto Bosch přichází AntiVibration Designem. Jde o speciálně navržený design zvyšující stabilitu a redukující vibrace během odstřeďování. Díky tomu je pak pračka mnohem tišší a vaše praní probíhá diskrétně. Nemusí přece každý vědět, že máte kupu prádla na vyprání.

VŠECHNY PRAČKY VARIOPERFECT <<ZDE>>


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz