Videorecenze: Hrnec parní Tefal VitaCuisine VS400333 černý/nerez

Přejít na detail produktu: Hrnec parní Tefal VitaCuisine VS400333 černý/nerez

Popis a specifikace

Tefal VS400333, hnědá

Parní hrnec nesmí chybět v žádné kuchyni. Jde o prostředek, s nímž je zdravé vaření hračka. Ale pozor, nemyslete si, že když vaříte zdravě, znamená to automaticky, že jídlo rodině nezachutná. Právě naopak. Pára dokáže zachovat živiny v potravinách, ale i pozvednout jejich pravou chuť, takže váš zážitek z oběda bude ještě intenzivnější a lepší.

Dostatek prostoru

Přístroj je vybaven dvěma odnímatelnými rošty na vaření. Prostor tím rozdělíte na tři části, kam můžete naskládat velké množství surovin a připravovat pokrm kompletně v jedné nádobě. Nejen, že nic nemusíte hlídat, ale ani poté nebudete mít mnoho špinavého nádobí. Po skončení používání lze víko i plata vložit do myčky, abyste se nemuseli zdržovat ručním mytím.

Vaření pro jednoho

Součástí příslušenství jsou i čtyři pohárky. Ty se hodí v případě, že nepřipravujete velké množství surovin. Například pokud vaříte pouze pro sebe, nemá smysl špinit celé plato. Po nakrájení potravin si nastavte digitální časovač, jenž vás na konci vaření upozorní, že jídlo je připraveno. 

Vařte zdravě, chutně a bez námahy! O vše se za vás postará prostorný parní hrnec od Tefalu.

 

Bohaté příslušenství

Součástí balení jsou mimo jiné 4 pohárky, 4 víčka a 1 rošt. Snadno si proto vytvoříte například i jednu či dvě porce, aniž byste museli špinit celý hrnec.

 

Velká kapacita

Na jedno použití zvládnete v hrnci přichystat kompletní tříchodové menu! Jde o ideální volbu, pokud chcete vařit zdravě a nešpinit přitom mnoho nádobí. Jídla bude dost nejen pro vás, ale i ostatní členy rodiny.

 

Vitamin+

S funkcí Vitamin+ máte zaručeno zachování živin v jídle. Vařte zdravě a chutně, vaše obědy či večeře nebudou dráždit váš žaludek a budou obsahovat maximální možné množství vitamínů, minerálů a dalších nutričních látek, které jsou v použitých surovinách obsaženy.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz