Videorecenze: Ruční šlehač Bosch MFQ4070 stříbrný/bílý

Přejít na detail produktu: Ruční šlehač Bosch MFQ4070 stříbrný/bílý

Popis a specifikace

Bosch MFQ4070 stříbrný/bílý

Vzhledem k tomu, že mixér využíváte při přípravě pokrmů skutečně často, nevyplatí se na něm šetřit! Zárukou spokojenosti je ruční mixér Bosch MFQ4070 německé kvality, který nabízí silný motor o maximálním příkonu 500 W, jenž si ve spolupráci s dvěma šlehacími metlami a dvěma hnětacími háky poradí se zpracováním jakéhokoli těsta. Výkon přitom můžete regulovat hned 5 krocích a nechybí ani režim Turbo pro dosažení maximálního výkonu v minimálním čase. Navíc je k dispozici i možnost připojení sekacího nástavce, který je součástí balení a který ještě mocně rozšiřuje už tak bohaté využití tohoto modelu.

Velkou předností je také promyšlená ergonomie, díky které se perfektně drží i po intenzivním používání. Dokonce má speciální tlačítko pro uvolnění metel pro šlehání a hnětání a doporučit jej můžeme všem náročným zákazníkům. Ergonomický tvar v kombinaci se speciálním tvarem madla a protiskluzovou vrstvou SoftTouch je navíc garancí pohodlnější a bezpečnější manipulace.

Se mnou bude příprava lahodných pokrmů ještě jednodušší.


Ergonomické madlo SoftTouch

Ergonomický tvar madla je doplněn o speciální povrchovou úpravu SoftTouch, která se nejen příjemně drží, ale je také protiskluzová a umožňuje spolehlivé ovládání za všech podmínek.

 

SuperSilent

Využití prémiových materiálů a moderních technologií stojí za tím, že spotřebič je i přes vysoký výkon nádherně tichý.

 

Nádherně lehký

Práce s mixérem bude snadnější i díky nádherně lehké konstrukci, za které vděčíme právě kvalitním materiálům.

 

FineCreamer

Součástí balení jsou inovativní šlehací metly FineCreamer disponující speciálními malými kuličkami, s jejichž asistencí se do zpracovávané směsi dostane mnohem více vzduchu. V praxi to poznáte tak, že těsta budou mnohem více nadýchaná a krémy získají ještě větší objem za mnohem kratší dobu.

 

5 stupňů výkonu

Každá kulinářská procedura vyžaduje jinou rychlost pro optimální výsledky. Můžete si být jisti vždy nejlepším nastavením díky 5 krokům výkonu.

 

Funkce puls/turbo

Součástí výbavy je i funkce puls/turbo, která stisknutím tlačítka poskytne maximální výkon pro vymíchání těsta k dokonalosti.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz