Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Záruka vrácení peněz

Objednali jste si zboží v našem obchodě, přišlo Vám domů a zjistili jste, že nesplňuje Vaše představy? Pak nám ho do 14 dnů od chvíle, kdy jste balíček převzali, můžete vrátit a nemusíte přitom uvádět žádný důvod. Dostanete od nás zpět kupní cenu zboží i náklady spojené s dopravou.


V případě, že jste se rozhodli odstoupit od Kupní smlouvy, postupujte, prosíme, takto:

Do textu zprávy uveďte tento text: „V souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku tímto odstupuji od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo faktury) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží a nákladů na dodání zboží z internetového obchodu na účet …. uveďte prosíme číslo účtu).“ Přidejte také Vaše jméno a příjmení, číslo účtu (pro vrácení peněz) a aktuální datum. Využít můžete také tento formulář, který stačí vyplnit.

 • 2. krok: Po té zboží zašlete na níže uvedenou adresu. Výrobek by měl být, pokud možno, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím. Nejlépe pak bez jakýchkoliv známek použití.
   HP TRONIC Zlín spo. s r.o.,

  Reklamační oddělení EURONICS,
  hala DC6, Poděbradská 772
  250 90, Jirny

  Do balíčku přidejte také průvodní dopis (ten může být shodný s textem o odstoupení od Kupní smlouvy zaslaný emailem na adresu odstoupeni@euronics.cz) a kopii faktury. Doporučujeme Vám zásilku pojistit proti případnému poškození či ztrátě při přepravě. Neposílejte prosím balík na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty.
 • 3. krok: Na vrácené zboží i dopravné (pokud vracíte celou objednávku) vystavíme dobropis, a částku v něm uvedenou Vám proplatíme na účet, který jste uvedli v průvodním textu. Zpravidla tak uděláme do 10 dní od doručení vráceného zboží, nejpozději však v zákonné lhůtě.

Kdy není možné od smlouvy odstoupit:

 • na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění
 • na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele
 • na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání
 • na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal
 • na dodávku novin, periodik a časopisů
 • spočívajících ve hře nebo loterii

Za určitých podmínek může být odstoupení od smlouvy provedeno také ze strany EURONICS ČR, a. s (např. doprodání zboží). V takovém případě Vás však budeme neprodleně kontaktovat a společně situaci vyřešíme.

Kompletní obchodní podmínky naleznete zde.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

577 055 777 info@euronics.cz