Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zimní číslo Inspirace právě vychází

Teplo rodinného krbu, blbnutí ve sněhu, lyže, večírky, Silvestr, plesová sezóna... zima je plná aktivit od lenošení po pestrou nabídku společenských událostí a kultury. Jsou zimní radovánky i vaší krevní skupinou? Ať už jste králové večírků nebo si zimu raději vychutnáváte za oknem u televize, na stránkách nového čísla Inspirace si každý najde to své.

Co vás tedy čeká a nemine? V první řadě novinky ze světa elektra. Nechybí ani tipy, jak se zabavit, když venku mrzne, až praští. Užijeme si wellnes, vyrazíme na hory. Řekneme si, co dělat a jak se správně obléct, když ve schránce objevíte oficiální pozvánku na ples. Díky záplavě receptů si hravě poradíme s přípravou luxusní hostiny pro rodinné návštěvy i silvestrovskou párty a v našem velkém testu to tentokrát rozjedeme opravdu ve velkém. Těšit se totiž můžete na souboj mezi věčnými soupeři - Sony Playstation a Microsoft Xbox. Podíváme se na zoubek největším herním peckám, otestujeme konzole, doporučíme správnou výbavu, se kterou své herní zážitky povýšíte na úplně jinou úroveň.

A co nás bude provázet napříč všemi stránkami? Samozřejmě Vánoce. Protože nejkrásnější svátky v roce patří dárkům, dětskému nadšení a kouzelné atmosféře s našimi nejbližšími. V každém tématu tak najdete skvělé tipy na dárky pro celou rodinu, se kterými nadělíte pod stromeček nefalšovanou radost. Ponořte se tedy do víru zimní Inspirace a užijte si zimu se vším všudy!

>> Stránky plné zajímavého čtení už na vás čekají zde <<


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

577 055 777 info@euronics.cz