Zimní číslo Inspirace právě vychází

Teplo rodinného krbu, blbnutí ve sněhu, lyže, večírky, Silvestr, plesová sezóna... zima je plná aktivit od lenošení po pestrou nabídku společenských událostí a kultury. Jsou zimní radovánky i vaší krevní skupinou? Ať už jste králové večírků nebo si zimu raději vychutnáváte za oknem u televize, na stránkách nového čísla Inspirace si každý najde to své.

Co vás tedy čeká a nemine? V první řadě novinky ze světa elektra. Nechybí ani tipy, jak se zabavit, když venku mrzne, až praští. Užijeme si wellnes, vyrazíme na hory. Řekneme si, co dělat a jak se správně obléct, když ve schránce objevíte oficiální pozvánku na ples. Díky záplavě receptů si hravě poradíme s přípravou luxusní hostiny pro rodinné návštěvy i silvestrovskou párty a v našem velkém testu to tentokrát rozjedeme opravdu ve velkém. Těšit se totiž můžete na souboj mezi věčnými soupeři - Sony Playstation a Microsoft Xbox. Podíváme se na zoubek největším herním peckám, otestujeme konzole, doporučíme správnou výbavu, se kterou své herní zážitky povýšíte na úplně jinou úroveň.

A co nás bude provázet napříč všemi stránkami? Samozřejmě Vánoce. Protože nejkrásnější svátky v roce patří dárkům, dětskému nadšení a kouzelné atmosféře s našimi nejbližšími. V každém tématu tak najdete skvělé tipy na dárky pro celou rodinu, se kterými nadělíte pod stromeček nefalšovanou radost. Ponořte se tedy do víru zimní Inspirace a užijte si zimu se vším všudy!

>> Stránky plné zajímavého čtení už na vás čekají zde <<


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz