Získejte až 1 000 Kč zpět s kartou EURONICS


Pořiďte si kartu EURONICS a získejte slevu 10 % na váš první nákup, získáte tak až 1 000 Kč z vašeho nákupu zpět! Při nákupu nebudete potřebovat ani korunu, a navíc můžete flexibilně splácet, popř. částku kdykoliv předčasně splatit. Potěší vás určitě také možnost nulového úroku nebo 1% odměna za všechny nákupy.

Vyberte si zboží online na www.euronics.cz a vyzvedněte si ho na prodejně, nebo nakupte přímo v jedné z našich prodejen. Na prodejně zažádejte o kartu EURONICS a získejte slevu až 1 000 Kč na váš nákup!

Karta EURONICS = finanční rezerva vždy po ruce.

Podmínky akce:
• Vztahuje se na nákup zboží od 1 000 Kč v kamenných prodejnách EURONICS a na webové objednávky s vyzvednutím zboží na prodejně,
• max. sleva 1 000 Kč/měsíc platí při první úhradě zboží z nového úvěru karty EURONICS od Hello bank!,
• konkrétní sleva bude připsána na úvěrový účet v následujícím měsíci,
platí od 11. do 30. 9. 2019.

Více informací na prodejnách EURONICS.

Reprezentativní příklad:
Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů 50 Kč, měsíční splátka úvěru 4 746 Kč, celková splatná částka 56 953 Kč, RPSN 27,84 %. Dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení. Doba trvání úvěru: na neurčito.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem. Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz